O škole tetovania

Čo je škola tetovania?

Prečo práve u nás?

Dávid Hanc

Tatér, umelec, kouč

Vo svojom živote sa venujem mnohým vášňam a jednou z nich je tetovanie. Začínal som v roku 2007 pod vedením Milana Bartoňa, neskôr som tetoval v bratislavskom štúdiu Wild Tattoo a napokon som založil svoje vlastné Enhancer Tattoo Studio.  Už viac ako 9 rokov zbieram skúsenosti, navštevujem semináre po celej Európe,sledujem trendy z tattoo sveta a hlavne sa neustále zdokonaľujem.  Všetko, čo som sa naučil,  chcem teraz odovzdať ďalším začínajúcim tatérom.

Internet je plný protichodných, neúplných a nesprávnych informácií, ktoré sú odtrhnuté od reality. To, čo ponúkam ja, je kompletný návod ako sa stať špičkovým tatérom od navrhovania motívov cez rôzne techniky tetovania a cenné rady priamo z praxe až po komunikáciu so zákazníkmi. Ľudí nielen tetujem, ale vytváram na ich tele skutočné umelecké diela, ktoré nosia s hrdosťou. Ak to chceš robiť aj ty, neváhaj a začni na sebe pracovať.

Viac o mne na mojej stránke

Si zvedavý ako žijem a tetujem?

Sleduj ma na sociálnych sieťach!

Hovoria o mne

potetuj David Hanc
 • David este a este a este raz velke Dakujem za tvoj cas a trpezlivost ? zbuchali sme to na dvakrat, ale podstatne je ze zbuchali… prisiel som tam vysperkovat hlavne moje nedostatky, naucit sa veci robit spravne a bolo mi ctou sledovat tvoje umenie a tvoj pristup k ludom… nech sa ti dari aj nadalej, co verim ze bude a prid pozriet do SK!!! a kazdemu kto zacina a vie ze ma nedostatky a hlavne chce sa naucit nieco… tak mozem len a len odporucit Trnavu Enhancer Tattoo!!! uzivaj sikmacov v hongkongu a adresu ti napisem do spravy, you know why… ?

  Martin Nagy
 • Hodiny s Dávidom (majstrom) ma posunuli do smeru, kde som môj talent a záujem o umenie využila aj iným spôsobom ako len maľovaním na plátno alebo papier. Aj keď som dochádzala z Viedne sa to oplatilo. Napĺňalo ma radosťou, že stretnutia neboli len o teórii ale najmä o aplikovaní získaných vedomostí. Tak, ako mi ukázal krásne stránky tejto práce, oboznámil ma aj s jej zodpovednosťou, ktorá je jej neoddeliteľnou súčasťou. Dávidov profesionálny prístup ma motivoval v tom, aby som sa nevzdala, a nakoniec sa okrem iného dostala z tetovania formy vajíčka k tetovaniu estetického kruhu. Za toto a ešte omnoho viac mu veľmi ďakujem.

  Kinga Földessy
 • Ani jeden kurz u nás v Čr nemôže byt takto špičkový… Dávid je nejen abnormálne a neustále pozitívni človek ale, taky bombasticky ucitel no jedno vím jiste líp sem si vybrat nemohla… Až doted jsem tomu neverila ale dnes sem udelala zkouzku na normální kuzi ? NO CO, NO JE TO TAM,MAM TO LIDI WOU ?DIKY MOC!!!

  Barbora Randová
 • Po úspešnom ukončení tetovacieho kurzu by som chcela poďakovať Dávidovi za všetok čas čo mi venoval. Bola to dlhá cesta. Som vďačná za prísnejšiu ruku učiteľa, ale aj kamarátskemu prístupu plného pozitívnej energie. Tak ako si vravel na začiatku “chcem vidieť že to naozaj chceš” a tak som začala do toho vkladať všetko. Ukázal si mi cestu na ktorej mám hľadať v tetovaní cit, význam, kreativitu bez ktorej to nejde. Teraz sa poberám vlastnou cestou, ale tak ako ty znamenáš pre mňa veľa budem robiť všetko preto, aby si si raz hrdo povedal že som bola tvojou žiačkou ? Ďakujem!! Odporúčam každému ?

  Miška Labiková
 • Pátral som po tetovacích kurzoch na veľa miestach, ale tu ma oslovila nielen chuť učiť toto umenie, ale aj profesionalita a prístup k ľuďom. Super atmosféra, pozitivny človek a srandy kopec. Človeka vždy poteší ked dostane viac ako čaká a u Dávida som dostal všetko čo som potreboval. Venoval sa mi naozaj dostatočne a ďakujem mu za jeho trpezlivosť. Ťažko opísať pocity, musíš zažiť. Nechcem ukazovať prstom ale jeden z nás je tu vadný. ?

  Adam Priecel
 • Dlho som hľadala tetovací kurz, ktorý by ma dostatočne pripravil na prácu tatérky. Chcela som seriózneho, zodpovedného učiteľa, ktorý by ma prostredníctvom kurzu naučil tetovacie techniky,adekvátne hygienické postupy či spracovanie motívu. No u Dávida som dostala ďaleko viac. Je to človek, ktorý sa chce postaviť ako za svoje umenie, tak aj za ľudí, ktorým odovzdá svoj certifikát. Skvelé je, že nemá stanovený určitý počet hodín, ale každému žiakovi venuje toľko času, koľko je za potreby. Individuálny prístup je preto u neho na prvom mieste. Všetko ochotne vysvetlí, pomôže, poradí. Avšak do učenia zapája aj svoj zmysel pre humor, čím vás nakopne a preto všetko ide oveľa príjemnejšou cestou ? Tiež ma naučil rozumieť duši zákazníka, čo je pre umelca veľmi dôležité. Dávida odporúčam každému, kto sa chce niečo naučiť ohľadom tetovania, ale aj tým, ktorí si chcú nechať zmeniť život krásnou a jedinečnou kerkou, na ktorú budú právom hrdí ?

  Paula Kubalová
 • Veľmi dlho som hľadala kurz, ktorý by mi vyhovoval vo všetkom. Po dlhom hladaní som konečne našla Kurz Enhancer tattoo a neľutujem! Dávid ma naučil veci, ktoré by som sa ťažko naučila niekde inde, kedže mi venoval všetok svoj čas, snahu a vedomosti. Vždy mi poradil, upozornil na chyby, ktoré som robila a trpezlivo odpovedal na moje hlúpe otázky 😀 .. Určite najlepší kurz aký som si mohla vybrať 🙂 Odporúčam

  Júlia Káčerová
 • Ukončila som tu kurz tetovania ktorý mi dal veľa, veľa ma naučil 🙂 som rada ze som si vybrala práve toto štúdio - oplatilo sa ĎAKUJEEEEM 🙂 Vynikajúci prístup 🙂 ODPORÚČAM 🙂

  Michaela Búbelová
 • U Davida som absolvoval kurz tetovania. Kontaktoval som mnoho studii pred tym, ako som sa rozhodol, kde si kurz spravit, presvedcil ma vsak Davidov pristup. O papier mi totiz neslo. Chcel som sa naucit tetovat. Ked som sa pytal,, ako dlho kurz potrva, povedal mi: “az kym sa vsetko nenaucis!”. Naucil ma vela trikov, medzi inymi napriklad aj to, ako vytvorit z provincnej mapy Sicilie brutalneho havrana ???? David je v kazdom smere profesional a super clovek, vzdy ochotny zodpovedat kazdu jednu otazku a poskytnut vsetky informacie. Studentom sa venuje na 100percent. Naozaj musim povedat, ze som bol velmi spokojny a moje vedomosti nabrali uplne nove rozmery. Jednoznacne odporucam!

  Roland Banyár
 • Strávila som najúžasnejší týždeň, ktorý bol plný nových vecí, super ľudí a hlavne skúseností. Kurz tetovania v Enhancer tattoo nebol len o tetovaní alebo o tom ako držať strojček v ruke, ale aj o komunikácii s ľuďmi, o tom ako im dať na celý život to, čo potrebujú,chcú a aby z toho mali radosť. ???? Dávid ma nenaučil len vyškrabať do niekoho značku a pečiatku, ale ukázal mi naozajstné umenie vytvorené na niekoho koži, ktoré vychádza z jeho vnútra ???? Okrem naozaj profesionálneho prístupu ku každému zákazníkovi sme zažili aj veľa zábavy :)) Naučil ma všetko čo sa dalo a som mu naozaj vďačná :))) pozitívnejšieho a ukecanejšieho človeka som asi ani nestretla ???? ???? a každý kto bude chcieť kvalitnú a jedinečnú kééérku, určite musí ísť sem!!! ????

  Veronika Klištincová
1 rokov skúseností
Všetky vedomosti, skúsenosti, cenné rady a tipy z praxe chcem teraz odovzdať ďalším tatérom.
1 moderné štúdio
Moderné tattoo štúdio v Žiline s kompletným vybavením ponúka pohodlie a súkromie pre nezabudnuteľný zážitok z tetovania.
Viac ako 1 motívov
Každý motív, ktorý som navrhol a vytetoval je originálny a vytvorený presne na mieru pre každého klienta.
Viac ako 1 absolventov
Kurzy tetovania pod mojím vedením absolvovalo už mnoho šikovných začínajúcich aj skúsenejších tatérov.